ТО Овертайм - Елітні бої. Київ. Кубок європейських клубів. Курсанти НУЦЗУ — переможці

Елітні бої. Київ. Кубок європейських клубів. Курсанти НУЦЗУ — переможці Версия для печати Отправить на e-mail
Рейтинг: / 4
29.09.2011

В змаганнях брали участь бійці з України, Росії, Білорусі, Грузії і Молдови. В елітні бої входять такі дисципліни: бокс, кікбоксинг, таїландський бокс, кік джитсу. Команда рятувальників Національного університету цивільного захисту України була єдиною представницею з Харківщини. Больових прийомів, нищівних ударів, раптових «елітних сюрпризів» від спортивної рятувальної когорти зазнали всі суперники. Отже, Кубок Європи — у бійців Національного університету цивільного захисту України.

В особистому заліку перше місце посіли: Айдер Османов (таїландський бокс, 81 кг), Юрій Кудлаєнко (кікбоксинг, 75 кг), Сергій Ус (бокс, 75 кг), Михайло Андрієць (таїландський бокс, 66 кг), Олексій Козлов (таїландський бокс, 63 кг), Руслан Парфілов (бокс, +91 кг), Владислав Нікітенко (кік джитсу, 90 кг), Семен Пахомов (таїландський бокс, + 91 кг); друге місце посіли: Олег Поляков (кік боксинг, 75 кг), Василь Ніколаєнко (бокс, 64 кг), Андрій Горлов (кік боксинг, 57 кг); третє місце отримали – Станіслав Ліверець (таїландський бокс, 65 кг), Вадим Ткачук (кік биксинг, 60 кг). До речі, капітан команди НУЦЗУ Олексій Козлов здобув перемогу над неодноразовим чемпіоном світу з таїландського боксу білорусом Андрієм Захаровим. Це і стало вирішальною крапкою у завоюванні Кубка.  Друге місце у командному заліку посіли бійці з клубу «Хантер» (Білорусія), третє — клуб «Катран» (Київ).