ТО Овертайм - ЛЕГКА АТЛЕТИКА. ЧЕМПІОНАТ МВС УКРАЇНИ З КРОСУ СЕРЕД ВУЗІВ (ФОТО)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. ЧЕМПІОНАТ МВС УКРАЇНИ З КРОСУ СЕРЕД ВУЗІВ (ФОТО) Версия для печати Отправить на e-mail
14.04.2011

На базі Академії внутрішніх військ МВС України за підтримки Харківської обласної організації «Динамо» відбувся чемпіонат МВС України з легкоатлетичного кросу серед вищих навчальних закладів. Позмагатися за звання найсильнішого у складі 13 команд прибув 91 спортсмен, серед яких 8 майстрів спорту міжнародного класу, 14 майстрів спорту та 17 кандидатів у майстри.
Урочисте відкриття заходу разом з оргкомітетом і головною суддівською колегією провели перший заступник начальника Академії внутрішніх військ МВС України генерал-майор Володимир Пеньков, перший заступник ХОО ФСТ «Динамо»України Сергій Бичак та представник департаменту кадрового забезпечення МВС України підполковник міліції Олег Петрук.
За підсумками безкомпромісної боротьби чемпіонкою та призерами в особистому заліку на дистанції 1000 метрів стали: Лобанова Лілія (ЛДУВС), Твердоступ Тамара (АВВ), Мезенцева Тетяна ( ДЮІ). На цій же дистанції серед чоловіків чемпіоном став Мусіятченко Дмитро (ХНУВС), срібним призером — Тарасюк Едуард (ЛДУВС), бронзовим – Купар Андрій (НАВС). На дистанції 3000 метрів переможцем став Маслов Станіслав (НАВС), який виборов золоту медаль у поєдинку з Жуковим Єгором (ЛДУВС),  замкнув трійку Токар Ігор (ЛДУВС). На дистанції 5000 метрів чемпіоном та призерами стали Баранівський Дмитро (НАВС), Рибак Сергій (АВВ) та Зачепа Сергій (ДЮІ). Золоту нагороду на самій довгій дистанції 10000 метрів здобув Пістол Іван (НАВС), призерами стали Блохін Антон (АВВ) та Зеленський Олексій (ЛДУВС).
Серед команд другий рік поспіль перемогу здобула збірна Національної академії внутрішніх справ Києва, друге місце вибороли легкоатлети Луганського державного університету внутрішніх справ, а третє загальнокомандне місце посіла збірна команда Академії внутрішніх військ МВС України.