ТО Овертайм - Велотрек. Минск. Чемпионат Европы. Харьков: два серебра и две бронзы!

Велотрек. Минск. Чемпионат Европы. Харьков: два серебра и две бронзы! Версия для печати Отправить на e-mail
20.08.2012

Поделитель с друзьями
ОднаКнопка

В Мінську відбувся чемпіонат Європи  з велоспорту на треку серед ветеранів. В змаганнях прийняли участь 87 спортсменів із 17 країн. За збірну команди України виступали спортсмени Харківської області, які завоювали 2 срібні та 3 бронзові медалі. Відзначились капітан збірної команди ветеранів МСМК Станіслав Титаренко та МС Олег Тимошенко.

Станіслав Титаренко  став срібним призером в груповій гонці на 60 кіл з 6 проміжними фінішами. Його товариш по команді Тимошенко Олег посів 2 місце в груповій гонці на 80 кіл з 8 проміжними фінішами. Станіслав Титаренко також став бронзовим призером в гонці з вибуттям та індивідуальній гонці переслідування на 2 км з результатом 2 хв. 46,00.

Поздоровляємо переможців та призерів чемпіонату Європи!