ТО Овертайм - Футзал. Чемпионат Украины. Экстралига. Сегодня старт матчи 7-го тура. "Локо" дома, "Моно" в гостях

Футзал. Чемпионат Украины. Экстралига. Сегодня старт матчи 7-го тура. "Локо" дома, "Моно" в гостях Версия для печати Отправить на e-mail
Рейтинг: / 0
ХудшаяЛучшая
22.10.2011

Все результаты чемпионата и текущее положение (обновляются по ходу игр!)

22 октября
Енакиевец Енакиево — Энергия Львов  1-1
«Єнакієвець»: Мельник — Чуднов, Мірошник, Зам’ятін,  Хурсов, Доманський, Турчак, Нестерук, Скорий, Сільченко
«Енергія»: Лисенко – Овсянніков, Струк, Павленко, Легчанов –  Чепорнюк, Вершинін, Бондар, Макаєв, Тригубець – (запасні) Рогачов, Коваль, Ільків
Голи: Зам’ятін (40) – Бондар (40)

У 7-му турі розіграшу Екстра-ліги львівська «Енергія» втретє поспіль зіграла внічию. Команда Станіслава Гончаренка у Донецьку розійшлася миром із «Єнакієвцем» - 1:1. Цей матч хоча і не потішив уболівальників великою кількістю голів, зате був достатньо інтригуючим. Обидва взяття воріт відбулися на останній хвилині матчу.

Станіслав Гончаренко знову вдався до ротацій у четвірках. Доволі несподіваним було рішення наставника випустити у другому квартеті Вершиніна. Раніше Олександр у складі «Енергії» виходив на заміну хіба в другій половині гри. А тут шанс проявити себе він отримав зі старту поєдинку. Саме після виходу на майданчик другого квартету господарям вдавалося перехоплювати ініціативу і створювати небезпеку поблизу воріт Лисенка. Перша наша четвірка все-таки діяла надійніше.

Стосовно небезпечних моментів, то загалом, їх було не багато. У першому таймі варто виокремити прохід Хурсова по нашому правому флангу і його удар по воротах. Лисенко в цьому епізоді був на висоті. Мельника із розвороту намагався «пробити» Чепорнюк, але кіпер господарів із цим ударом впорався. Один із найнебезпечніших моментів у першому таймі виник після удару здалеку в дев’ятку Мірошника. Лисенко продемонстрував хорошу реакцію, відбивши удар на кутовий. Ще нагоди для взяття воріт змарнували Задорожний та Макаєв. Наприкінці першого тайму «гострішими» були господарі. Тим не менш, жодній із команд відкрити рахунок у матчі не вдалося.

Після перерви «Єнакієвець» «підсів», віддав ініціативу «Енергії». «Зелено-білі» показали хороший контроль м’яча, але із загостренням ситуації поблизу воріт Мельника у них ніяк не складалося. В одному із епізодів травмувався Легчанов. Місце на майданчику отримав Тригубець, а ось Вершинін сів на лаву запасних.

Незадовго до кінця гри Чепорнюк вийшов на майданчик у футболці п’ятого польового гравця. А за 54 секунди до фінальної сирени після пасу Павленка відзначився Бондар – 1:0. Але радість уболівальників львівської команди була завчасною. Через 14 секунд Зам’ятін, який вийшов на паркет п’ятим, поновив паритет. Отож, 1:1 – третя поспіль нічия «Енергії».

За підсумками матчу кращим гравцем у складі «Енергії» визнано Лисенка (на фото), а в «Єнакієвця» - Зам’ятіна.